خرید پروکسی

خطرات پروکسی-چقدر امن است؟

اکثر مردم وقتی به اینترنت میروند دو چیز نیاز دارند: امنیت و ناشناس بودن

اگر شما کمی “Googling” در مورد موضوعات امنیت و ناشناس بودن انجام دهید، به راحتی می توانید از سرورهای پروکسی به عنوان یک راه حل سریع، آسان و گاهی حتی رایگان برای به دست آوردن هر دو استفاده کنید. یک پروکسی وعده داده که آدرس آی پی شما را در حالی که شما در حال مرور اینترنت هستید پنهان کند.

هنگامی که شما از یک سرور پروکسی استفاده می کنید، اساسا آدرس IP خودتان را به سرور پروکسی – رایانه ای بزرگ – تغییر می دهید.

این باعث می شود تا شما هنگام بازدید وب سایت ها ناشناس بمانید.

مانند درخواست دوست شما برای رفتن به فروشگاه و خرید کاندوم برای شما، زیرا شما در مورد آن احساس خجالت می کنید. افراد در فروشگاه تنها چهره دوست شما را می بینند و هرگز نمی دانند که شما کسی هستید که از محصولات استفاده می کند.

 همه پروکسی ها مانند هم عمل نمی کنند

همه پروکسی ها مانند دوست شما نیستند که راز شما را مخفی نگه دارند.

با توجه به وب سایت DarkReading.com، پروکسی ها نه تنها توسط شرکت های امنیتی، بلکه توسط مجرمان نیز اجرا می شوند.
هنگامی که داده های شما از طریق پروکسی ارسال می شوند، اغلب در یک فرمت رمزنگاری می شود.

این بدان معنی است که هر کسی که ممکن است اطلاعات شما را در حین حمل و نقل در اختیار گیرد، می تواند به راحتی اطلاعات حساس مانند نام کاربری و کلمه عبور حساب های آنلاین، اطلاعات بانک و اطلاعات کارت اعتباری، آدرس IP و غیره را مشاهده کند.

هکرها، وب مستر پراکسی و حتی مالک پروکسی میتوانند بدون اطلاع شما و با رضایت شما، اطلاعات شمت را به فروش برسانند یا از آنها استفاده کنند.

پروکسی ها  زیادی وجود دارد با مارک های معتبر , ممکن است مجبور باشید کمی برای آنها هزینه بپردازید، اما با در نظر گرفتن آنچه که در معرض خطر است، بهتر است که ایمن باشید تا متاسف باشید.

اگر شما نمیتوانید پولی صرف کنید و تنها از سرورهای پروکسی رایگان استفاده کنید، از HTTPS استفاده کنید.

سپس اطمینان حاصل کنید که فقط در سایتهای مجاز HTTPS گشت و گذار می کنید.

اما راهی بهتر نیز وجود دارد

یک VPN را امتحان کنید

راه های دیگری نیز برای ایمن نگه داشتن آدرس IP شما وجود دارد و یکی از آنها استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) است.

یک VPN یک جایگزین برای پروکسی است، که امنیت بیشتری را ارائه می دهد، قابلیت اطمینان بیشتری دارد، اتصال به اینترنت سریعتر است و اساسا ضد هکر است.

علاوه بر این، بسیاری از ارائه دهندگان قابل اعتماد VPN وجود دارد.

همانطور که می دانید پس از فیلتر شدن فیسبوک , توییتر , یوتیوب و تلگرام حالا همه نشانه ها به سمت اینستاگرام متمرکز شده است . برای رفع تمامی این مشکلات شما نیاز به خرید پروکسی اختصاصی دارید تا با استفاده از پروکسی تلگرام به کسب و کار خود ادامه دهید و یک سرویس پروکسی برای اینستاگرام خود داشته باشید تا از مسدود شدن در امان بمانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *