VPN vs Proxy

سوئ استفاده از پروکسی

یک پروکسی باز یک سرور پروکسی است که اتصالات مشتری را از هر آدرس IP پذیرفته و ارتباطات را به هر منبع اینترنتی متصل می کند. سوء استفاده از پروکسی های باز در حال حاضر در بخش قابل توجهی از تحویل اسپم ایمیل دخیل است. اسپم ها اغلب پروکسی های باز شده را بر روی رایانه های ویندوز مایکروسافت نهایی با استفاده از ویروس های کامپیوتری طراحی شده برای این منظور نصب می کنند. سوءاستفاده کنندگان اینترنت چت اینترنتی (IRC) نیز اغلب از پروکسی های باز استفاده می کنند تا هویت خود را پنهان کنند.

از آنجا که پروکسی ها می توانند در سوء استفاده دخیل باشند، مدیران سیستم تعدادی از راه های غیرقطعی برای ارائه خدمات باز کردن پروکسی ها ایجاد کرده اند. شبکه های IRC نظیر شبکه Blitzed به طور خودکار سیستم های مشتری را برای انواع شناخته شده پروکسی باز آزمایش می کنند. به همین ترتیب، یک سرور ایمیل ممکن است به طور خودکار پیکربندی شده برای فرستندگان ایمیل پراکسی باز، با استفاده از نرم افزار مانند پروکسی چاک مایکل Tokarev.

گروه های IRC و اپراتورهای پست الکترونیکی DNSBLs لیست های انتشار آدرس IP های پراکسی شناخته شده باز، مانند Blitzed OPM و CBL را اجرا می کنند.

بعضی از کارشناسان، مانند Vernon Schriver، چنین تست هایی را معادل با یک پلتفرم حمله کننده میزبان مشتری می دانند.

همانطور که می دانید پس از فیلتر شدن فیسبوک , توییتر , یوتیوب و تلگرام حالا همه نشانه ها به سمت اینستاگرام متمرکز شده است . برای رفع تمامی این مشکلات شما نیاز به خرید پروکسی اختصاصی دارید تا با استفاده از پروکسی تلگرام به کسب و کار خود ادامه دهید و یک سرویس پروکسی برای اینستاگرام خود داشته باشید تا از مسدود شدن در امان بمانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *